Avatud kokkuleppel

Broneeri aeg 56455665

Naba-,nina-,kõrvarõngaaukude tegemine

Nabarõngaaugu tegemine kanüüliga (peab olema enda neet)  19€
Kõrvarõnga aukude tegemine + kõrvarõngad al.22€
Üks kõrvarõngas ja tegemine 13€
Ninarõnga augu tegemine + ninarõngas  19€ 

 

 

Kõrva ja ninarõnga augustamiseks kasutatavad kõrvarõngad on valmistatud meditsiinilisest terasest, mis on kaetud 14K kullaga või hõbedaga ja ei sisalda niklit, olles ohutud allergilistele või kergesti ärrituvatele kõrvadele.

NB! Rõngast, millega auk tehti tuleb kanda kogu augu paranemisaja, Kui vahetad ehte enne kui auk on täiesti paranenud, tõuseb infektsiooni ja allergiliste reaktsioonide risk.

Keskmised paranemise ajad :

Kõrvalest 4-8 nädalat

Kõrva kõhreauk 3-9 kuud

Nina 4-6 kuud

Naba 6-9 kuud

NINARÕNGA augustamise meelespea

Ninarõnga auk paraneb tavaliselt umbes kuus kuud. Samuti on nina-auk ka kõige kiiremini kinni kasvav auk ja seda isegi peale täielikku paranemist. Paranemise ajal peab auku puhastama vähemalt kaks korda päevas ning hoidma mustad käed ja make-up’i eemal. Ära mängi oma ninarõngaga, see võib ärritada auku ja põhjustada punetust. Kui juhtub, et  tekib infektsioon, on sooja soolavee kompressid asendamatud.

KÕRVARÕNGASTE augustamise  meelespea

Kõrvarõngaid, millega auk tehti peab kandma 4-6 nädalat peale augustamist (sõltub piirkonnast) Kõrvu katsu vaid puhaste kätega, mida vähem seda parem. ÄRA eemalda kõrvarõngaid puhastuse ajaks. Puhastamiseks pihusta meresoola lahust(NaCl 0.9%)  kõrva esi- kui tagumisele augustatud osale. Ole ettevaatlik juukseid harjates, juukseid pestes, riietades. Jälgi, et äsja tehtud kõrvaaugud oleksid puhtad, kuivad ja saaksid piisavalt õhku. Rõngas ei tohi pigistada kõrva ja peab vabalt edasi-tagasi liikuma. Kerge ebamugavustunne ja punetus on loomulik esimese 48h jooksul. Kõhre piirkonnas võib augustatud koht olla tundlik kauem. Väldi paranemise perioodil sauna, kloorivees/järves ujumist. ( pärast ujumist on soovitav kõrvarõnga auk uuesti puhastada)

NABARÕNGA augustamise meelespea

REEGEL nr 1. hoia käed värskelt augustatud piirkonnast eemal. Pea meeles, et see auk on nagu lahtine haav 6-12kuud. Püüa kanda selliseid riideid , mis ei käi naba vastu ja mis lasevad õhku läbi. Kui augu eest korralikult hoolt kanda, seda puhtana hoides ja mitte vigastades ei tohiks komplikatsioone tekkida.

Küsimuste korral võib alati pöörduda meie kosmeetiku poole.