Avatud kokkuleppel

Broneeri aeg 56455665

Protocell bioaktiivsete tüvirakkude näokreem

protocell_face_big

Enamik on kindlasti kuulnud ütlust, et üks õun päevas hoiab arstid eemal. Tervise Arengu Instituudi spetsialistide sõnul on selle ütluse taga ennekõike õuna fütoainete sisaldus.

Protocell näokreemis on kasutatud ainulaadseid šveitsi õunu, mis on korjatud Normandiast ja Britanniast. Teaduslikud uurinugud näitavad, et Šveitsi õuna tüvirakkude ekstrakt on tugev naha noorendaja ja elujõu allikas.

Võitleb vananemise ilmingutega- kanavarbad, kortsud. Sisaldab tugevaid antioksüdante- hüaluroonhape, kaktuse ekstrakt.

Revolutsiooniline kosmeetiline toimeaine PhytoCellTM põhineb taimsetel tüvirakkudel ja seda saadakse vaid Šveitsi “Uttwiler Spätlauber”õuntest. Antud õunasort on erakordselt hea säilivuse ja kvaliteediga. Kasutades nahahoolduses taimsed tüvirakke muutub naha välimus tunduvalt nooruslikumaks ja värskemaks. Naha pinguldatus ja elastsus paranevad ning kortsujooned silenevad märgatavalt. PhytoCellTecTM Malus Domestica on aktiivne kronoloogilise vananemise vastane toimeaine, mis säilitab naha nooruslikkuse ja elujõu. Sõltumatute testide tulemusel väheneb PhytoCell sisaldavate toodete kasutamisel 3 nädala jooksul kortsujoonte sügavus 15 %.

Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Kasutamine: Puhtale ja kuivale nahale hommikuti ja õhtuti.

Kasutusnipid: Hoia kuivas ja jahedas kohas, et tagada kreemi maksimaalne stabiilsus. Aktiivseimad toimeained: Õuna tüvirakud, argaaniaõli, jojoba õli, kaktuse ekstrakt, hüaluroonhape, roheline tee.

50ml