Avatud kokkuleppel

Broneeri aeg 56455665

Complexion perfection

 complexion_big

Super-antioksüdant. Nahk muutub koheselt siidpehmeks, säravaks, pinguldatuks.

Regenereerib, uuendab, noorendab.

Alfa-lipoehape on üks parimaid antioksüdante.Antioksüdandid aitavad neutraliseerida suitsetamise, heitgaaside, saastunud keskkonna ja praetud toidu tarbimise tõttu kehasse sattuvaid vabu radikaale. Vabad radikaalid on ebastabiilsed molekulid, mis tekitavad rakkude, organite ja kudede kahjustusi, vähendades nii naha nooruslikkust.

Alfa-lipoehape soodustab naha verevarustust, suurendab glutatiooni füsioloogilist taset ja toimib antioksüdandina, vähendades vabade hapnikuradikaalide hulka kahjustatud naharakus.

Alfa-lipoehape omab insuliinisarnast (üks anaboolseimaid hormoone kehas) efekti, hõlbustades aminohapete ja kreatiini tungimist naharakkudesse.

Efektiivseim koos C ja E vitamiiniga, mida leidub rohkesti astelpajuekstraktis.

Astelpajulekstraktil on bioflavonoidide tõttu nii põletikuvastane, antiallergiline, valu-, viirusevastane kui ka antimikroobne toime. Seetõttu on astelpajuekstrakt noorusliku naha säilitamiseks suurepärane abivahend – kiirendades kudede granuleerumist ja epiteliseerumist.
Astelpajuõliekstrakt kaitseb nahka ka päikese kahjustava kiirguse eest (ennetab nahavähi teket).

Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Kasutamine: Puhtale ja kuivale nahale hommikuti ja õhtuti.

Kasutusnipid: Hoia kuivas ja jahedas kohas, et tagada seerumi maksimaalne stabiilsus. Kanna peale oma lemmik emerginC kreem.

Aktiivseimad toimeained: Astelpaju ekstrakt, alfa-lipoehape, retinool.

10ml (mugava roll on otsikuga)