Avatud kokkuleppel

Broneeri aeg 56455665

Lash Lift ehk tunni ajaga nukusilmad

 

Kas sulle tundub, et Sinu ripsmed on lühikesed, sirged ja vaevu märgatavad? Kas oled tüdinud proovimast pikendavaid, koolutavaid ripsmetušše või ripsmekoolutajaid? Tahaksid ärgata juba hommikul “silmad peas” – sel juhul on Lash Lift püsikoolutamine just Sinule!

Mis see on ?
Lash Lift on ripsmete püsikoolutamine 6-8 nädalaks(ripsme eluiga). Uudne silikoon patjadel koolutamine välistab ripsmete üle koolutamise / rulli keeramise. Silikoon patjade abil tõstetakse ripsmeid ripsmejuurest, et saavutada loomulik kaarduvus.

Kuidas protseduur käib?
Protseduurile on soovitav tulla värvimata ripsmetega. Kosmeetik selgitab välja soovitud tulemuse, valib sobiva suurusega padjad. Seejärel asetatakse silikoonpadi silmalaule ning ülemised ripsmekarvad pööratakse padja külge. Seejärel kantakse koolutamise teostamiseks vajalikud vedelikud. Viimase viimistlusena värvitakse kliendi ripsmed. Protseduuriks kulub 60-75 minutit. ( sõltub kliendi ripsmetest)

Kas esineb vastunäidustusi?
Ei. Protseduur on täiesti valutu ja ei kahjusta kuidagi kliendi loomulikke ripsmeid, kasvutsüklit. Küll aga võiks pärast ripsmepikenduste eemaldamist lasta ripsmetel puhata vähemalt 4 nädalat(sõltub kindlasti ripsmete seisukorrast).

PÄRAST hooldust
Lash Lifti protseduur ei vaja spetsiaalset koduhooldust ega vahepeal hoolduses käimist. Protseduuri teostamise hetkest tuleks vältida 24h sauna, kuuma ja hoida ripsmed kuivana, et tagada kestvam tulemus. Samuti ei ole soovitav samal päeval kasutada ripsmetušše, seerumeid.

Protseduuri mitte korrata tihedamini kui 8 nädala tagant.

Kas lash lift annab kõigi  puhul märgatava tulemuse?
Jah. Kuna ripsmed tõstetakse ripsmejuurest ja luuakse kaunis kaar, siis tunduvad ripsmed pärast protseduuri pikemad, rohkem kaardus muutes silmad säravaks. Ripsmete keemiline värvimine toonib tumedamaks seni märkamatuks jäänud ripsmeotsad. Ripsmetuššiga värvides on effekt kindlasti veelgi suurem.

 

Kes soovib täpsemalt aimu protseduurist, siis siin on ka üks illustreeriv video: