Avatud kokkuleppel

Broneeri aeg 56455665

Hyper-Vitalizer

 hyper_vitalizer_cream_big

Super antioksüdatiivne kreem, rahustab ärritunud nahka samal ajal võitleb naha vananemisega. Koeensüüm Q10,  vitamiind C,E,H aitavad kaasa kollageeni produtseerimisel ja tugevdavad nahka

Vitamiin C on võtmekoostisosa kollageeni sünteesil, kaitseb nahka päikese kahjulike mõjude eest. Antioksüdandina kaitseb C vitamiin naha rakke ja kudesid lagundamise eest – ennetades vananemist, pigmentatsiooni ja dehüdratsiooni.
Koeensüüm Q10 tugevdab organismi rakke ja aitab võidelda vabade radikaalidega. Kiirendab raku kasvu. Q10 kasu on maksimaalne kui seda tarvitada koos vitamiin C-ga.
Vitamin E`l on oluline roll naha vananemise ennetamises, ta aitab nahka hoida nooruslikuna, vähendades kortsukesi. Samuti on vitamiin E väga kasulik armide ennetamises ja ärahoidmises, ka venitusarmide. Vähendab transdermaalset veekadu ning tugevdab naha kaitseomadusi.
Kasutamine: Puhtale ja kuivale nahale hommikuti ja õhtuti.

Kasutusnipid: Hoia kuivas ja jahedas kohas, et tagada kreemi maksimaalne stabiilsus.

Aktiivseimad toimeained: Vitamiin C, E ja H, Alpha-lipoehappe, koensüüm Q10, luteiin, liposoom, hüaluroonhape, kurgirohu seemne ekstrakt, Meadowfoam ekstrakt, sheavõi.

50ml